Kierownik Operacyjny

Arvato Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem centrum dystrybucji

  • Realizacja celów produkcyjnych oraz jakościowych

  • Kontrola i optymalizacja procesów logistycznych, wprowadzanie zmian oraz usprawnień

  • Wyznaczanie oraz monitorowanie stopnia realizacji celów podległych pracowników, a także motywowanie do ich osiągania

  • Współpraca z działem obsługi klienta, administracją, IT, działem technicznym oraz z klientami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej i/lub logistycznej – min. 2 lata

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w zmieniającym się otoczeniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • Wykształcenie wyższe – zarządzanie, logistyka, ekonomia lub pokrewne

To oferujemy

  • Umowę o pracę dzięki której będziesz mógł czuć się stabilnie i bezpiecznie

  • Pracę w skutecznym zespole opartym na życzliwości i dobrej energii (Team Positivity)

  • Kompleksowe szkolenie wstępne dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do podjęcia pracy

  • Bezpłatne szkolenia pozwolą Ci się wspinać po szczeblach kariery naszej firmy

  • U nas nie będziesz czekać na specjalistów medycznych, nasz pakiet prywatnej opieki medycznej pozwoli Ci na kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu

  • Korzystając z karty MultiSport będziesz mógł rozwinąć swoje hobby lub aktywnie wypocząć po pracy

  • Będziemy razem z Tobą świętować Twoje urodziny, dlatego mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy