Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii mającej na celu optymalizację, usprawnienie oraz podnoszenie jakości i wydajności powierzonych procesów

  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem

  • Realizacja założeń produkcyjnych z uwzględnieniem wskaźników logistycznych i wydajnościowych

  • Analiza parametrów logistycznych

  • Wyznaczanie i realizacja planów produktywności

  • Koncepcyjne określenie celów dla realizacji wymagań klienta

  • Bieżący nadzór oraz organizacja nad powierzonym obszarem przedsiębiorstwa

  • Współpraca z pozostałymi działami w celu osiągnięcia płynności procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - logistyczne i/lub informatyczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – zarówno w mowie, jak i piśmie

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Umiejętność analizy oraz prognozowania procesów produkcyjnych w celu optymalizacji zasobów

  • Doświadczenie oraz umiejętności zarządzania dużymi zespołami podległych pracowników

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne dużych baz danych– znajomość programów komputerowych klasy ERP oraz EXCEL

  • Silna motywacja oraz nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

  • Zdolności organizacyjne oraz koncepcyjny sposób myślenia

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat oraz niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)

  • Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej współfinansowanej przez firmę, możliwości ubezpieczenia grupowego dla siebie i członków rodziny, dofinansowania do Karty Multisport oraz karty podarunkowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

  • Dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy