Ta oferta pracy jest nieaktualna od 705 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Operacyjny Regionu

  • Kędzierzyn-Koźle, Opole, opolskie
  • Kierownik
  • 19.01.2016

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

www.doorfin.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się na rynku polskim instytucją finansową wyspecjalizowaną w obsłudze klienta detalicznego.

W związku z rozbudową zespołu sprzedaży poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, Opole

Charakterystyka stanowiska pracy

Efektywne zarządzanie i rozwijanie rejonu w celu osiągania wyznaczonych celów poprzez: identyfikowanie możliwości danego rejonu, rekrutację, coaching i wspieranie Kierowników ds. Operacyjnych.

Głównym zadaniem jest efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym poprzez koordynowanie, monitorowanie i wspieranie wszystkich działań mających wpływ na realizację celu biznesowego firmy. Prowadzi również działania mające na celu szkolenie i wdrożenie nowych pracowników.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja działań operacyjnych mających na celu zapewnienie osiągania wyników zgodnie z wytycznymi Spółki.
  • Rozwijanie rejonu poprzez zwiększanie liczby klientów i Doradców Finansowych przy równoczesnym zachowaniu ich jakości.
  • Wspieranie Kierowników ds. Operacyjnych w rozwijaniu podległych im sekcji poprzez m.in. identyfikowanie obszarów do rozwoju i wspólne planowanie działań operacyjnych.
  • Rekrutacja Kierowników Operacyjnych Doradców. Efektywne zarządzanie zespołem poprzez identyfikowanie potrzeb rozwojowych pracowników, dbanie o ich rozwój, prowadzenie coachingu, szkoleń, motywowanie i budowanie angażowania pracowników oraz wyznaczanie i egzekwowanie celów.
  • Dokonywanie corocznego przeglądu pracy i rozwoju.
  • Nadzorowanie identyfikowania potrzeb szkoleniowych i rozwojowych Doradców oraz dostarczanie szkoleń w ramach zidentyfikowanych potrzeb przez Kierownik ds. Operacyjnych.
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji w ramach Działu Operacyjnego do podległych Pracowników i Doradców Finansowych.
  • Podnoszenie świadomości Kierowników ds. Operacyjnych dotyczącej bezpieczeństwa osobistego i celu zminimalizowania przypadków defraudacji oraz zmniejszenia zagrożeń bezpieczeństwa osobistego.
  • Wykorzystywanie narzędzi marketingowych w celu wsparcia działań sprzedażowych i rekrutacyjnych.
  • Znajomość i przestrzeganie procedur i polityki Spółki oraz zapewnienie przestrzegania procedur i polityki Spółki przez Kierowników ds. Operacyjnych.
  • Wykonywanie innych zadań wyznaczonych przez przełożonego w zależności  od potrzeb biznesowych.

Wymagania, kwalifikacje, umiejętności

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Komunikatywna znajmość języka angielskiego.
  • Obsługa komputera – w szczególności MS Excel, MS Word, MS Outlook.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturą sprzedaży bezpośredniej; znajomość uwarunkowań sekcji i regionu.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętności organizacyjne, negocjacyjne oraz przywódcze.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, elastyczność.
  • Wiedza z zakresu stosowania technik zarządzania.
  • Umiejętności: sprzedażowe, analityczne, planowania i organizacji pracy swojej i zespołu, prowadzenia szkoleń i coachingu, podejmowania decyzji.
  • Znajomość metod rekrutacyjnych, umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Oferujemy: stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu, telefon oraz samochód służbowy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania.

Do oferty prosimy dołączyć deklarację: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.