Oferta pracy

Kierownik Operacyjny Regionu - stacje franczyzowe

Anwim S.A.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 260 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

W związku z rozwojem własnej sieci stacji paliw MOYA poszukujemy osoby na stanowisko:
KIEROWNIK OPERACYJNY REGIONU
- STACJE FRANCZYZOWE

Oferujemy

  • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach,
  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia opieką medyczną członków rodziny,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zadań,
  • niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon).

Opis stanowiska:

  • operacyjne zarządzanie i nadzór nad stacjami franczyzowymi Moya w rejonie województw świętokrzyskiego, małopolskiego.
  • współtworzenie, wdrożenie, nadzór i kontrola (audyty wewnętrzne) zgodności stosowania standardów i procedur operacyjnych dotyczących funkcjonowania stacji franczyzowych Moya,
  • pomoc w organizacji pracy stacji, wyznaczanie priorytetów i celów oraz sposobu ich realizacji,
  • nadzorowanie i rozliczanie realizacji planów sprzedaży i dynamiki sprzedaży: paliw, sklepu, bistro i usług na stacjach,
  • szkolenia pracowników stacji w zakresie: obsługa klienta (techniki sprzedaży), ekspozycja towarów, gospodarka magazynowa, rozliczanie strat paliw i towarów poza paliwowych na sklepie, itp.,
  • współtworzenie, wdrożenie oraz nadzór nad promocjami,
  • nadzorowanie zgodności działania stacji z przepisami prawa w szczególności z przepisami HACCP, BHP, OŚ itp.,
  • koordynacja procesów otwierania nowych stacji paliw oraz ich wdrażania do sieci MOYA,
  • pomoc w rekrutacji i szkolenie kierowników i sprzedawców stacji paliw.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętności organizacyjne, negocjacyjne, (trenerskie mile widziane),
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w kierowaniu stacją paliw – warunek konieczny (preferowany kierownik stacji paliw lub regionalny opiekun stacji paliw),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • zaangażowanie i samodzielne, kreatywne myślenie oraz umiejętność zarządzania czasem pracy,
  • znajomość zagadnień HACCP będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • wiedza z zakresu zarządzania stacją paliw,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy