Oferta pracy

Kierownik Operacyjny Regionu

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie około 10 sklepami i kierowanie zespołem około 150 osób

  • odpowiedzialność za personel w podległych sklepach, rekrutację, motywowanie, szkolenie oraz zapewnianie możliwości rozwoju zawodowego pracowników

  • realizowanie wyników sklepów, opracowywanie planów działania niezbędnych do osiągania zakładanych celów

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania oraz wprowadzanie odpowiednich działań w celu utrzymania najwyższego poziomu standardów firmowych w podległych jednostkach

  • kształtowanie właściwych stosunków międzyludzkich w zespole, atmosfery sprzyjającej podnoszeniu jakości i wydajności pracy oraz poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu sklepami spożywczymi

  • wykształcenie wyższe – mile widziane

  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy zespołowej

  • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów

  • rzetelność i uczciwość, umiejętność pracy pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • kompleksowy program wdrożeniowy w trakcie, którego zapoznasz się z funkcjonowaniem Twojego działu oraz stanowiska

  • ciągły rozwój poprzez udział w licznych szkoleniach dotyczących zagadnień z którymi na co dzień ma do czynienia Kierownik Operacyjny Regionu

  • realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon

  • możliwość skorzystania z pakietów ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty Multisport, bogaty pakiet socjalny (m.in. bony lub paczki świąteczne dla pracowników, dofinansowanie do biletów do teatru/kina, nieoprocentowane pożyczki oraz zapomogi, wycieczki, imprezy integracyjne dla pracowników) oraz karty zniżkowe na rodzinne zakupy w sieci Arhelan

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Arhelan Helena Burzyńska sp.k.

Arhelan Helena Burzyńska sp.k. to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych.

Działamy od prawie 30 lat w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i lubelskim. W naszej firmie pracuje ponad 1700 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą.

Jeśli lubisz pracować z ludźmi? Umiesz nimi efektywnie kierować? Masz żyłkę handlowca?

Wykorzystaj swoje kompetencje i pracuj jako: Kierownik Operacyjny Regionu

Miejsce pracy:

- województwo mazowieckie: Siedlce

- województwo warmińsko-mazurskie: Ełk, Orzysz

Przewiń do profilu firmy

Celem Twojej pracy będzie efektywne i kompleksowe zarządzanie regionem składającym się z około 10 sklepów. Do Twojej dyspozycji i zarządzania oddamy zespół doświadczonych pracowników. Będziesz odpowiadać za działania rozwojowe, motywowanie zespołu oraz rekrutację. Wszystko po to, aby zapewnić sprawne, operacyjne funkcjonowanie sklepów i osiągnąć wyniki sprzedażowe.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Więcej o nas na www.arhelan.pl