Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

SPAR

6 0008 000 brutto / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami operacyjnymi w podległym regionie

  • przygotowanie budżetu dla podległych jednostek oraz kontrola jego realizacji

  • analiza wyniku finansowego oraz wskaźników KPI

  • optymalizacja procesów operacyjnych oraz kosztów z tym związanych

  • kontrola i doskonalenie jakości świadczonych usług oraz wydajności pracy

  • inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań operacyjnych

  • wyznaczanie zadań, rozwijanie, wspieranie i motywowanie podległego zespołu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku kierownika operacyjnego/kierownika regionu w sieci franczyzowej lub min. 3 lata doświadczenia w branży FMCG

  • wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane o profilu ekonomicznym lub logistycznym)

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

  • umiejętności budowania relacji biznesowych

  • umiejętność budowania skutecznych strategii działania oraz doświadczenie w zarządzaniu projektowym

  • umiejętność analizy i logicznego wnioskowania

  • znajomość programu Excel

  • łatwość w dostosowaniu się do zmiany

  • samodzielność, dynamizm i mobilność

  • gotowość do wyjazdów służbowych w podległym regionie

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Organizacji

  • kartę Multisport

  • rabaty na zakupy w sklepach Sieci

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne na bardzo atrakcyjnych warunkach

  • atrakcyjne warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SPAR

Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownik Operacyjny - Śląsk, która z pasją, odwagą i otwartością podejmie wiele ciekawych wyzwań w naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy