Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik operacyjny

KlimaSystem Filtry Sp. z o.o. Sp.kO firmie

KlimaSystem Filtry Sp. z o.o. Sp.k

Bohaterów Getta 52

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie, nadzorowanie pracy przedsiębiorstwa,

  • Skuteczne zarządzanie podległym zespołem, w tym wzmacnianie jego motywacji i podnoszenie efektywności pracy przy jednoczesnej realizacji założonych celów,

  • Współpraca przy projektowaniu i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój firmy,

  • Zdefiniowanie oraz analiza wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń,

  • Wyznaczenie KPI oraz ich kontrola,

  • Wdrażanie procedur wewnętrznych,

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz,

  • Monitorowanie i optymalizacja procesów oraz kosztów,

  • Analizowanie wyników finansowych firmy,

  • Bieżące raportowanie do Prezesa spółki,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ,

  • Doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku,

  • Doskonała zdolność komunikacji i negocjacji ,

  • Silna motywacja do osiągnięcia wyznaczonego celu,

  • Umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel,

  • Biegłość w obsłudze komputera i znajomość pakietów MS Office

  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, łatwość w prezentowaniu wyników,

  • Wysoki poziom własnej inicjatywy – proaktywność w znajdowaniu nowych rozwiązań,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnej komunikacji

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)