Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

Arvato PolskaO firmie

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie obszarem centrum dystrybucji oraz podległym zespołem

  • realizacja celów produkcyjnych oraz jakościowych

  • kontrola i optymalizacja procesów logistycznych, wprowadzanie zmian oraz usprawnień

  • wyznaczanie oraz monitorowanie stopnia realizacji celów podległych pracowników, a także motywowanie pracowników do ich osiągania

  • współpraca z działem obsługi klienta, administracją, IT, działem technicznym oraz z klientami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - zarządzanie, logistyka, ekonomia lub pokrewne

  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej i/lub logistycznej – min. 2 lata (mile widziane w branży e-commerce)

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ok. 200 osób

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne (w tym łatwość w posługiwaniu się Excelem), doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP

  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w zmieniającym się otoczeniu

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin