Kierownik Operacyjny

DACHSER Sp. z o.o.

  • Stryków 15b, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

15b

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie działami transportu lokalnego i liniowego, magazynem przeładunkowym oraz działem obrotu palet,

  • nadzór nad jakością procesów transportowych i przeładunkowych,

  • kontrola i nadzór nad kosztami operacyjnymi w oddziale,

  • współpraca z kierownikiem oddziału w realizacji założeń budżetowych,

  • negocjowanie warunków oraz nadzór nad współpracą z podwykonawcami,

  • systematyczne raportowanie wyników operacyjnych,

  • udział w spotkaniach z najważniejszymi klientami,

  • współpraca z innymi działami oraz oddziałami w Polsce i Europie.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość branży TSL,

  • doświadczenie w zarządzaniu procesem operacyjnym,

  • minimum dwa lata doświadczenia w zarządzaniu złożonym zespołem,

  • znajomość prawa przewozowego, konwencji CMR oraz podstaw ADR,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne,

  • pełna samodzielność i skuteczność w realizacji celów,

  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2),

  • dobra znajomość MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • cykl szkoleń wdrożeniowych,

  • rozwój kompetencji operacyjnych i ciekawe wyzwania w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • wsparcie naszych ekspertów przy budowaniu rozwiązań dla klientów,

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki,

  • swobodę w działaniu,

  • program dofinansowania posiłków,

  • dobre warunki wynagrodzenia,

  • auto służbowe z możliwością wykorzystania do celów prywatnych,

  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy,

  • pakiet szkoleń wdrażających do firmy i na dane stanowisko,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Program Poleceń Pracowniczych,

  • interaktywną platformę do nauki jęz. angielskiego,

  • dodatkowy urlop za staż pracy,

  • opiekę zdrowotną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe,

  • bogatą ofertę dodatków socjalnych np.: świąteczne karty podarunkowe, wczasy pod gruszą,

  • program zakupów pracowniczych w ramach sklepu partnerskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy