Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Operacyjny

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.

  • Swadzim (pow. poznański)

    Swadzim (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wewnętrzną strukturą działu produkcyjnego (70+)

  • Delegowanie zadań koordynatorom produkcji oraz innym liderom poszczególnych działów

  • Pełnienie roli w procesie eskalacji w sprawach rozwojowych

  • Tworzenie KPI-ów, OKR-ów oraz kontrolowanie ich realizacji

  • Definiowanie, kontrola i nadzór nad budżetem produkcji

  • Kontrola rentowności projektów jak i całej komórki produkcyjnej

  • Tworzenie strategi produkcji, planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji

  • Organizacja procesu produkcji oraz zarządzanie nim

  • Stałe doskonalenie procesu produkcji oraz optymalizacja kosztów

  • Zapewnienie ciagłości procesu produkcji

  • Wdrożenie odpowiednich systemów zarządzania produkcją,

  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania zasobów

  • Organizacja pracy zespołu, optymalny podział obowiązków

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów dotyczących produkcji

  • Sporządzanie raportów oceniających rezultaty działaności produkcyjnej firmy

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Masz doświadczenie w branży poligraficznej (mile widziane)

  • Masz rozwinięte umiejętności managerskie oraz doświadczenie w budowaniu, zarządzaniu i motywowaniu zespołów,

  • Jeśli cechuje cię kreatywne oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań,

  • Masz analityczny umysł i umiejętność strategicznego myślenia,

  • Lubisz pracę z ludźmi i jesteś zorientowany na wysoką jakość obsługi Klienta,

  • Potrafisz organizować pracę własną,

  • Znasz bardzo dobrze pakiet Microsoft Office,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Kawa / herbata

  • Możliwość dołączenia do PPK

  • Dofinansowanie Lux-Med

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym,projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych.

Przewiń do profilu firmy