Kierownik Operacyjny w branży e-commerce

Arvato Polska

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem centrum dystrybucji,

  • Zarządzanie podległym zespołem,

  • Realizacja celów produkcyjnych oraz jakościowych,

  • Kontrola i optymalizacja procesów logistycznych, wprowadzanie zmian oraz usprawnień,

  • Umiejętność motywowania i angażowania zespołu oraz dbałość o pozytywną atmosferę w duchu „Teampositivity”

  • Wspieranie rozwoju pracowników

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy u Klienta i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem

  • Ciągła współpraca z działem HR, administracją, IT, działem technicznych i innymi działami w organizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wykształcenie wyższe - zarządzanie, logistyka, ekonomia lub pokrewne,

  • Dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację (B2),

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży logistycznej lub/i produkcyjnej – min. 3 lata (mile widziane w branży e-commerce),

  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na nawiązywanie

  • i utrzymywanie pozytywnych relacji zarówno międzyludzkich jak i biznesowych

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji w zmieniającym się otoczeniu

  • Otwartość na innowacyjne rozwiązania i usprawnienia procesów logistycznych

To oferujemy

  • Umowę o pracę dzięki której będziesz mógł czuć się stabilnie i bezpiecznie

  • Pracę w skutecznym zespole opartym na życzliwości i dobrej energii (Team Positivity)

  • Kompleksowe szkolenie wstępne dzięki czemu będziesz w pełni przygotowany do podjęcia pracy

  • Bezpłatne szkolenia pozwolą Ci się wspinać po szczeblach kariery naszej firmy

  • U nas nie będziesz czekać na specjalistów medycznych, nasz pakiet prywatnej opieki medycznej pozwoli Ci na kontakt z lekarzem bez wychodzenia z domu

  • Korzystając z karty MultiSport będziesz mógł rozwinąć swoje hobby lub aktywnie wypocząć po pracy

  • Będziemy razem z Tobą świętować Twoje urodziny, dlatego mamy dla Ciebie wyjątkowy prezent!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Kierownik Operacyjny odpowiada za dokładną i terminową realizację zadań i celów w Centrum Dystrybucyjnym (DC). Zapewnia zgodność procesów operacyjnych i norm z procedurami funkcjonującymi w DC.

Kierownik Operacyjny dba o pozytywną atmosferę, inspiruje zespół do podejmowania działań, jest przykładem właściwych zachowań i nadaje kierunek swojemu zespołowi.

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy