Oferta pracy

Kierownik Operacyjny

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie funkcjonowania podległych jednostek terenowych.

  • Kontrole wewnętrzne zgodności stosowania standardów i procedur wewnętrznych w jednostkach terenowych.

  • Sprawne i zgodne z procedurami zarządzanie działalnością operacyjną.

  • Odpowiedzialność za poprawną realizację zadań oraz kontakt z Klientem Kluczowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych zagrożeń.

  • Rozwinięte umiejętności związane z delegowaniem i rozliczaniem zadań.

  • Rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na nawiązanie i utrzymanie pozytywnych relacji zarówno międzyludzkich jak i biznesowych.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość związania swojej kariery z renomowaną ogólnopolską firmą.

  • Szansę na dalszy rozwój zawodowy/awans i podwyższanie kwalifikacji zawodowych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 10000 netto.