Logo Pracuj.pl

Kierownik Operacyjny

Rabat Detal Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Koordynatorów,
  • realizacja zadań zgodnie ze strategią firmy,
  • współpraca z dostawcami/producentami,
  • dbałość o dobre relacje z Klientami,
  • analiza rynku, monitorowanie działań konkurencji,
  • raportowanie do Zarządu,
  • rekrutacja, wdrożenie nowych Koordynatorów,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • działania zgodne z procedurami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim, najlepiej w branży FMCG,
  • osobowość lidera,
  • determinacja w dążeniu do celu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu,
  • komunikatywność, kreatywność i rzetelność,
  • otwartość na nowe rozwiązania,
  • umiejętność motywowania siebie i zespołu,
  • umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • prestiżowe stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • możliwość awansu i dalszej ścieżki kariery,
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód)

Kierownik Operacyjny, wielkopolskie