Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Operacyjny

Human Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie strukturą operacyjną

  • Dbanie o rentowność poszczególnych projektów

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalny kontakt i doradztwo

  • Rekrutacja pracowników na stanowiska wynikające z zapotrzebowania w dziale operacyjnym

  • Zapewnienie profesjonalnej i terminowej realizacji obsługi

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

  • Zarządzanie podległym zespołem, przeprowadzanie oceny i ewaluacji działań pracowników

  • Podejmowanie działań zapewniających ciągłość realizowanych procesów

  • Stały nadzór procesów w zakresie standaryzacji i najlepszych praktyk oraz rekomendowanie kompleksowych zmian, doskonalenie procesów operacyjnych w organizacji spółki

  • Określanie i realizowanie planów budżetowych

  • Utrzymywanie stałych kontaktów oraz prowadzenie regularnych spotkań operacyjnych

  • Przygotowywanie raportów dla Zarządu

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w agencji pracy tymczasowej

  • Doświadczenia w obsłudze klientów i realizowaniu działań sprzedażowych

  • Prawa jazdy kategorii B

  • Umiejętności negocjacyjnych, wysokich umiejętności interpersonalnych, przedsiębiorczości

  • Doświadczenia w zarządzaniu podległymi pracownikami, umiejętność delegowania zadań, rozliczania oraz motywowania pracowników

  • Znajomości j. rosyjskiego, angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata) w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i budowania pozycji eksperta dzięki pracy pełnej wyzwań,

  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • Zniżki partnerskie

Human Group

Human Group to spółki, które specjalizują się przede wszystkim w Outsourcingu personalnym oraz procesów podwykonawstwa. W naszej działalności mamy również agencję pracy, która odpowiada za obszar leasingu pracowników, dział IT dedykowany dla firm z tego obszaru oraz usługę rekrutacji stałych.

Przewiń do profilu firmy