Oferta pracy

Kierownik Operacyjny Zmiany

Rossmann SDP

  • Pyskowice

    Pyskowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy zespołu pow. 50 osób,

  • zarządzanie poprawną kompletacją towarów przez podległych pracowników,

  • zapewnienie odpowiedniego stanu personelu w zależności od potrzeb,

  • bieżący nadzór nad prawidłowością wykonywania pracy przez podległych pracowników,

  • raportowanie wyników,

  • dbałość o przestrzeganie przepisów (w tym BHP) przez podległych pracowników,

  • motywowanie zespołu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany),

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość prawa pracy i zagadnień z zakresu BHP,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,

  • rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy,

  • bogaty pakiet socjalny, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta Medicover Sport, atrakcje po pracy: kursy windsurfingu, nurkowania, wycieczki weekendowe, itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie

Tworzymy autorskie rozwiązania e-commerce’owe i marketingowe z ramienia największej drogerii internetowej w Polsce. Przy pomocy szerokiej gamy technologii frontendowych i backendowych rozwijamy dziesiątki autonomicznych mikrousług zorientowanych domenowo, które lokujemy nie tylko w chmurze publicznej ale również prywatnej.

Rozwijane przez nas aplikacje zostały stworzone z myślą o wysokiej jakości oraz szerokiej dostępności (ponad 7 MLN aktywnych użytkowników). Nieustannie dążymy do opanowania najnowszych trendów oraz staramy się je kreować sami, aby również w tej płaszczyźnie być niekwestionowanym liderem.

Przewiń do profilu firmy