Logo Pracuj.pl

Kierownik Ośrodka

Sotis Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • organizacja pracy ośrodka terapeutycznego,
  • nadzór pedagogiczny i merytoryczny nad prowadzoną placówką,
  • szkolenie i superwizja zespołu,
  • prowadzenie procesu rekomendacji terapeutycznych i przyjmowanie dzieci do ośrodka,
  • udział w procesie diagnostycznym dzieci,
  • prowadzenie wykładów i webinarów,
  • reprezentowanie ośrodka na konferencjach,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnej ze standardami SOTIS i wymogami oświatowymi,
  • prowadzenie spotkań klinicznych zespołu,
  • współpraca z innymi ośrodkami SOTIS,
  • współpraca z innymi specjalistami SOTIS,
  • promocja ośrodka i budowanie relacji zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia,
  • doświadczenia w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu,
  • przygotowania pedagogicznego,
  • wykształcenie w zakresie HR lub zarządzania będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenia w organizacji pracy placówki terapeutycznej, medycznej bądź oświatowej,
  • wiedzy z zakresu potwierdzonych naukowo metod terapeutycznych dla dzieci z autyzmem,
  • umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z dziećmi,
  • umiejętności prowadzenia rozmów i współpracy z rodzicami,
  • cierpliwości i szacunku do potrzeb dzieci i rodziców,
  • płynnej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności budowania zespołu,
  • zdolności organizacyjnych,
  • nienagannej kultury osobistej.

To oferujemy

  • stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w ciekawym przedsięwzięciu ukierunkowanym na pomoc dzieciom z autyzmem,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość korzystania z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • system premiowy,
  • rozwój merytoryczny w obszarze potwierdzonych naukowo technik terapeutycznych dla osób z autyzmem w modelu NPDC - szkolenia wewnętrzne, wsparcie merytoryczne, superwizję oraz możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych i konferencjach.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Centrum Terapii Autyzmu SOTIS jest wiodącą placówką w Polsce zajmującą się diagnozą, terapią i edukacją osób ze spektrum autyzmu. Od kilkunastu lat pomaga dzieciom z autyzmem i ich rodzinom oraz młodzieży i dorosłym z Zespołem Aspergera. Prowadzi 7 ośrodków w Polsce i zatrudnia niemal 100 specjalistów, w tym m.in. psychologów, psychiatrów, logopedów, pedagogów, terapeutów integracji sensorycznej i fizjoterapeutów. Terapia SOTIS jest kompleksowa i w pełni zgodna z amerykańskim modelem NPDC (National Proffessional Development Center on ASD).

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Psycholog/Pedagog (Kierownik Ośrodka) do programu terapeutyczno-przedszkolnego SOTIS dla dzieci z autyzmem i Zespołem Aspergera na warszawskim Ursynowie.

Oferujemy stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na umowę o pracę i możliwość korzystania z ubezpieczenia zdrowotnego. Rozwój merytoryczny w obszarze potwierdzonych naukowo technik terapeutycznych dla osób z autyzmem w modelu NPDC - szkolenia wewnętrzne, wsparcie merytoryczne, superwizję oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Kierownik Ośrodka, Kraków