Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Ośrodka Solina

POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A.O firmie

  • Solina (pow. leski)

    Solina (pow. leski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

• organizacja pracy i zarządzanie eksploatacją kolei samodzielnie przy pomocy personelu technicznego, ruchowo-handlowego i pomocniczego zgodnie z Regulaminem Technicznym oraz obowiązującymi w tym zakresie przepisami,

• odpowiedzialność za całokształt pracy kolei i podległych pracowników, właściwą obsługę urządzeń technicznych oraz za stan obiektów i urządzeń kolei zapewniający pełne bezpieczeństwo pasażerów i załogi,

• organizowanie, kierowanie, nadzór oraz kontrola m.in. w zakresie:

a) spraw osobowych i rozliczania czasu pracy pracowników,

b) gospodarki materiałowej i magazynowej,

c) majątkiem trwałym i jego efektywnym wykorzystaniem,

d) gospodarki paliwowo-energetycznej,

e) gospodarką terenami będącymi własnością i w posiadaniu jednostki,

f) działalności przewozowej (handlowej),

g) kontroli technicznej obiektów i urządzeń kl,

h) przeglądów, utrzymania i napraw obiektów i urządzeń kl oraz pomocniczych, wykonywanych zarówno siłami własnymi jak i przez obcych wykonawców,

i) bezpieczeństwa i higieny pracy,

j) ochrony przeciwpożarowej,

k) dbanie o dokształcanie i doskonalenie zawodowe podległych pracowników,

• aktywne uczestniczenie w opracowaniu regulaminów służbowych niezbędnych dla ruchu kolei linowej lub uzupełniania istniejących instrukcji i regulaminów w rozumieniu ich ulepszania,

• prowadzenie i sporządzanie dokumentacji urządzeń transportu będącego na stanie jednostki, zgodnie z obowiązującymi przepisami,

• nadzór nad robotami budowlanymi, zgłaszanie zapotrzebowania na roboty budowlane i usługi, bieżący nadzór realizacji prac i ich odbiór,

• prowadzenie dokumentacji obiektów jednostki,

• udział w pracach zespołów projektowych i zadaniowych,

• współuczestniczenie w rozliczaniu ponoszonych nakładów finansowych, w tym przyjmowanie i przekazywanie do użytkowania środków trwałych,

• kontrola zamówień, kosztów,

• kontakty z kontrahentami, dostawcami i podwykonawcami,

• zapewnienie realizacji standardów obsługi klientów,

• aktywne wsparcie w realizacji planów i akcji marketingowych Spółki realizowanych w ramach ośrodka,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 3 lata,

  • praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office(World, Excel);

  • zdolności organizacyjnych, kierowniczych, umiejętność zarządzania dużą grupą pracowników,

  • proaktywnego podejścia do powierzanych zadań

  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność,

  • umiejętności pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem,

  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu

Mile widziane

  • wiedza w zakresie rozliczania robót budowlanych, znajomość dokumentacji technicznej,

  • warunki zdrowotne umożliwiające pracę w terenach górskich i pracę na wysokości oraz uprawnienia do kierowania samochodem, prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność do pracy w jednostkach zamiejscowych,

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • Możliwość rozwoju osobistego i pakiet szkoleń,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

POLSKIE KOLEJE LINOWE S.A.

Polskie Koleje Linowe to pracodawca z 85. letnią tradycją, działający obecnie w siedmiu ośrodkach w Tatrach i Beskidach.

Grupa PKL oferuje całoroczny, kompleksowy zakres usług turystyczno-wypoczynkowych oraz posiada własną bazę noclegową i restauracyjną.

Jest jednym z największych pracodawców na Podhalu, zatrudniającym ponad 300 osób. Grupa PKL, której właścicielem jest pośrednio fundusz inwestycji infrastrukturalnych, którego częścią portfela inwestycyjnego zarządza Polski Fundusz Rozwoju SA (PFR) rozwija infrastrukturę i ofertę turystyczną we współpracy z lokalną społecznością i dbałością o środowisko naturalne.

Przewiń do profilu firmy