Logo Pracuj.pl

Kierownik Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego

CENTRUM USŁUG LOGISTYCZNYCHO firmie

  • Międzyzdroje
    Międzyzdroje, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja usług wczasowych, hotelarskich a także pobytów konferencyjnych i szkoleniowych,
  • dobór i kierowanie pracą podległych pracowników oraz opracowanie zakresów obowiązków,
  • zapewnienie prawidłowej obsługi organizowanych w ośrodku imprez i spotkań ( branżowych i integracyjnych),
  • prowadzenie prawidłowej gospodarki finansowej, zgodnie z ustawą o finansach publicznych oraz przepisami wykonawczymi,
  • zapewnienie właściwego stanu sanitarnego obiektów zakładu oraz bezpiecznych i higienicznych warunków pracy,
  • stałe dostosowywanie prowadzonej działalności hotelowej i szkoleniowej do wymagań i potrzeb rynku turystycznego,
  • odpowiedzialność za powierzone jednostce mienie CUL,
  • sporządzanie sprawozdań zewnętrznych i wewnętrznych z zakresu administrowanego przez siebie obszaru działania.
  • nadzorowanie obiektów OSW Międzyzdroje i OW Dziwnów

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego - preferowane: organizacja i zarządzanie, turystyka, hotelarstwo,
  • co najmniej 3 lata na stanowisku kierowniczym w zarządzaniu ośrodkiem szkoleniowo-wypoczynkowym,
  • znajomość przepisów z zakresu turystyki i wypoczynku, w tym: ustawy o usługach turystycznych, ustawy o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia, ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej;
  • podstawowej znajomości zakresu prawa pracy, rachunkowości,
  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz o finansach publicznych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności komunikacyjnych – efektywnie i w przyjazny sposób komunikujesz się z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • inteligencji emocjonalnej,
  • nastawienie na cel, wynik i skuteczność
  • biegłości w obsłudze programów: Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, KW Hotel, LSI

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

O nas

Centrum Usług Logistycznych to grupa obiektów hotelarskich, wypoczynkowo - szkoleniowych zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz lotnisko Warszawa-Babice i stacja paliw w Gorzowie Wielkopolskim.

Kierownik Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego, Międzyzdroje