Kierownik Ośrodka ze znajomością j. niemieckiego

Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "MAX"O firmie

  • Białogard, Kołobrzeg, Koszalin, Kościuszki 18, 78-111 Ustronie Morskie, Polska

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Opis stanowiska:

  • wsparcie obecnego Zarządu,
  • realizacja celi wyznaczonych przez Zarząd i rozliczanie ich,
  • kompleksowe zarządzanie obiektem,
  • wsparcie przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych,
  • optymalizacja kosztów, weryfikowanie ich,
  • opracowywanie strategii zapewniającej rozwój ośrodka,
  • skuteczne przywództwo i zarządzanie personelem ludzkim, delegowanie zadań ,koordynowanie działań,
  • rozwiązywanie bieżących problemów, zapewnienie wysokiej jakości usług,
  • dbanie o dobry wizerunek ośrodka,
  • planowanie i prowadzenie aktywnego marketingu i sprzedaży,
  • planowanie i organizowanie imprez okolicznościowych, kulturalnych itp.
  • regularne raportowanie planów, wyników sprzedaży,danych marketingowych organom nadzorczym,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • raz w miesiącu wyjazdy w delegacje służbowe na teren Niemiec,
  • organizacja i koordynacja rekrutacji personelu.

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie i sukcesy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność nowoczesnych metod zarządzania czynnikiem ludzkim i budowania zespołu,
  • umiejętność tworzenia i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej jak i zespołu,
  • komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • samodzielność.
Jeśli chcesz pracować w Drużynie, która się wspiera, a nie rywalizuje to prześlij swoją aplikację klikając
w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy