Kierownik Personalny

Familijna

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem regulacji wewnętrznych w zakresie ochrony danych osobowych

  • nadzór nad procesem naliczania wynagrodzeń i prowadzeniem dokumentacji personalnej

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi (m.in. PIP, US, ZUS)

  • merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy

  • planowanie oraz nadzór nad procesem rekrutacji, selekcji i adaptacji pracowników

  • obsługę Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz benefitów dla pracowników

  • kreowanie i realizowanie polityki rozwoju i szkoleń

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem w celu terminowej, efektywnej realizacji bieżących zadań w obszarze kadr jak i HR-u w tym również wspieranie, monitorowanie terminowości i jakości pracy, egzekwowanie realizacji zadań, rozwijanie podległego zespołu

  • opracowywanie i wdrażanie procedur, instrukcji, regulacji wewnętrznych niezbędnych do realizacji polityki personalnej firmy oraz nadzór nad ich przestrzeganiem

  • konsekwentne i rzetelne wdrażanie postawionych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, ekonomia)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych

  • bardzo dobra znajomość procesów z zakresu miękkiego HR-u

  • nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie

  • znajomość obsługi specjalistycznych programów kadrowo-płacowych

  • rozumienie biznesu oraz chętne proponowanie sensownych rozwiązań

  • terminowe, dokładne oraz skrupulatne podejście do powierzonych zadań

  • umiejętność skutecznej komunikacji

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce

  • dynamiczne środowisko pracy w szybko rozwijającej się organizacji

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i kompetencji

  • możliwości rozwoju i pracy z nowymi rozwiązaniami technicznymi

  • pomoc w ewentualnej relokacji (mieszkanie służbowe) lub samochód służbowy

  • opieka medyczna finansowana przez Pracodawcę

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne ceny naszych wyrobów

  • bezpłatne posiłki

  • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

  • możliwość w przyszłości projektowania działań w zakresie Employer Brandingu.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

Familijna

Grupa Familijna od ponad 30 lat łączy tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy liderem w innowacjach i usprawnieniach technicznych w piekarnictwie. Naszą dumą są zdrowe i smaczne wyroby, a nagrodą zadowolenie konsumenta. Naszą pasją jest podnoszenie jakości produktów i utrzymywanie satysfakcji klienta na najwyższym poziomie.

MIEJSCE PRACY: Kuźnica Czeszycka

Przewiń do profilu firmy