Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Personalny

Schiedel Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad pracą podległego zespołu

  • Wsparcie zarządu i kadry menedżerskiej w zakresie wszelkich regulacji dotyczących zatrudnienia i wynagrodzeń zgodnie z obowiązującym prawem

  • Realizacja celów biznesowych oraz korporacyjnej strategii, poprzez stałą, bieżącą współpracę z kadrą menedżerską

  • Aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększania efektywności całej organizacji

  • Czynny udział w codziennym życiu firmy poprzez zaangażowanie i bezpośrednią współpracę z kadrą menedżerską

  • Aktywny udział i wpływ na budowanie kultury organizacyjnej Spółki

  • Tworzenie i realizacja polityki szkoleń i rozwoju personelu

  • Realizacja i wspieranie procesów rekrutacyjnych

  • Zarządzanie procesem promocji i awansów

  • Zarządzanie procesem nagradzania i uznania pracowników za pomocą dostępnych narzędzi

  • Aktywny udział w identyfikacji potencjału pracowników i budowaniu sukcesorów na kluczowe stanowiska

  • Koordynacja procesu komunikacji wewnętrznej w Spółce

  • Planowanie i realizacja budżetu działu personalnego

  • Reprezentowanie firmy przed PIP, Urzędem Pracy, ZUS, GUS i innymi organami administracji państwowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru ZZL

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, idealnie w branży produkcyjnej – 5-7 lat

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Mile widziane

  • Wysoka świadomość biznesowa

  • Wszechstronność, otwartość i elastyczność w pracy z różnymi osobami (o różnych stylach komunikacji, poziomach stanowisk, obszarach biznesowych)

  • Zdolność do aktywnego wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom biznesu, menedżerów i pracowników oraz do kreowania adekwatnych rozwiązań z uwzględnieniem różnych perspektyw

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz otwartość i nastawienie na współpracę

  • Przejawianie inicjatywy i doskonała organizacja pracy

  • Świadomość znaczenia roli komunikacji wewnętrznej w organizacji

  • Doskonała organizacja pracy własnej, odpowiedzialność za powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Możliwość realnego wpływu na podejmowane decyzje biznesowe

  • Współpracę z doświadczaną kadrą oczekującą współpracy z doświadczonym partnerem HR

  • Pracę w renomowanej i nowoczesnej firmie międzynarodowej

  • Stabilne warunki zatrudnienia, samochód służbowy, pakiet prywatnej opieki medycznej i socjalny

Schiedel Sp. z o.o.

Firma Schiedel, która działa w ramach grupy spółek Standard Industries, to europejski lider w dziedzinie systemów kominowych, spalinowych i wentylacyjnych. Zatrudniając ponad 1 400 pracowników w 18 krajach tworzymy komfort i jakość życia dzięki innowacyjnym produktom i technologiom przyjaznym dla środowiska. Standard Industries to globalna firma przemysłowa zatrudniająca ponad 15 000 pracowników w 80 krajach. Poza firmą Schiedel należą do niej organizacje zaliczające się do wiodących gałęzi przemysłu: GAF, BMI, Siplast i SGI.

Przewiń do profilu firmy