Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Piętra - Brand Center Store

adidas Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja KPI sklepu i przyczynianie się do wzrostu sprzedaży w sklepie.

  • Kierowanie członkami zespołu i szkolenie ich w zakresie doskonałych doświadczeń konsumenckich.

  • Podejmowanie obowiązków kierowniczych pod nieobecność Kierownika Sklepu/Asystenta Kierownika Sklepu.

  • Wzorowanie się na kulturze konsumenckiej w sklepie.

  • Aktywne nawiązywanie kontaktów i angażowanie się w relacje z konsumentami wchodzącymi do sklepu.

  • Odpowiedzialność za doskonalenie doświadczeń klientów i prowadzenie szkoleń w tym zakresie poprzez wdrażanie standardów firmy.

  • Szkolenie zespołu sklepowego w zakresie znajomości produktów sezonowych i marki podczas interakcji z konsumentami, a także w zakresie cech i korzyści produktów oraz unikalnych punktów sprzedaży, aby w jasny sposób odpowiedzieć na potrzeby konsumentów oraz przeprowadzić przez cyfrową podróż konsumenta w sklepie.

  • Utrzymywanie porządku w magazynie i kierowanie uzupełnianiem zapasów w celu zapewnienia natychmiastowej dostępności i łatwego dostępu do pełnej oferty produktów dla klientów w przydzielonym obszarze i/lub w całym sklepie.

  • Przydzielanie zasobów i organizowanie procesów w ramach przydzielonego obszaru odpowiedzialności, w celu zwiększenia wydajności i produktywności w różnych sytuacjach.

  • Wspieranie procesu rekrutacji, przyjmowania i szkolenia członków zespołu sklepu.

  • Tworzenie kultury wysokiej wydajności poprzez ustalanie jasnych oczekiwań, analizowanie wyników oraz udzielanie odpowiednich i szybkich informacji zwrotnych, w tym aktywne zarządzanie słabymi wynikami.

Nasze wymagania

Jeżeli:

• Tak jak my interesujesz się sportem, modą i najnowszymi trendami.

• Lubisz pracę z ludźmi i kontakt z klientem.

• Interesujesz się sportem i modą.

• Masz min. 24-miesięczne doświadczenie w pracy w środowisku detalicznym zorientowanym na klienta i handel artykułami sportowymi i/lub modowymi.

• Masz duże doświadczenie w sprzedaży i wszechstronną znajomość produktów, handlu detalicznego i branży; doświadczenie w nadzorowaniu członków zespołu.

• Masz doskonałe zdolności organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętności prezentacyjne

• Masz nastawienie na pracę zespołową, umiejętność współpracy z różnymi zespołami.

• Znasz język polski i język angielski na poziomie co najmniej podstawowym.

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu, zdobywaj doświadczenie wśród ludzi z pasją do sportu i mody!

Poznasz nasze produkty, sposób funkcjonowania sklepu oraz zapoznamy Cię z profesjonalną obsługą klienta i sprzedaży.

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w międzynarodowej marce sportowej.

  • Organizujemy system profesjonalnych szkoleń, dających możliwość rozwoju zawodowego.

  • Oferujemy elastyczny czas pracy.

  • Zatrudnienie: umowa o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kafeteria MyBenefit

  • karta Multisport

Brzmi dobrze? Aplikuj tutaj i twórz z nami naszą przyszłość.

Dziękując za Wasze zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Please upload CV in English.

adidas has been shaping the world of sports for more than 90 years, developing innovative and fashionable sports products. Employed more than 59.000 employees worldwide and chosen as one of the most appealing employers.

In East Europe, it has 4 commercial divisions in different locations. Our diversed team counts more than 500 employees accross 7 countries, including own retail stores.

Przewiń do profilu firmy