Kierownik placówki bankowej

  • Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 16.10.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 15.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Finansowa ECF Sp. z o.o.

    Grupa Finansowa ECF Sp. zo. o. to partner biznesowy Nest Banku. Współpracujemy tworząc nowoczesną organizację, a nasza firma to miejsce dla ludzi przedsiębiorczych i otwartych na wyzwania. Umożliwiamy naszym Pracownikom realizację swoich aspiracji zawodowych poprzez powierzanie im ciekawych, nowych, niestandardowych projektów. Aby wesprzeć ich w realizacji odpowiedzialnych zadań zapewniamy pakiety szkoleń specjalistycznych oraz ogólnorozwojowych.

    Obecnie do naszej placówki poszukujemy:

    Miejsce pracy: Elbląg, Ełk, Olsztyn, Pisz
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • liczne działania sprzedażowe, promujące nową placówkę bankową w danym mieście,
    • wsparcie merytoryczne i sprzedażowe podległych pracowników,
    • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych,
    • rekrutacja pracowników,
    • dbanie o efektywność pracowników,
    • budowanie relacji z klientami tak aby znali Ciebie z imienia i wiedzieli że pomożesz im w wielu innych sprawach, nie tylko finansowych.
    Wymagania:
    • doświadczenie w sprzedaży - minimum 2 lata,
    • doświadczenie w zarządzaniu placówką - minimum 1 rok,
    • znajomość etapów rozmowy handlowej, analizy potrzeb, czyli zadawania pytań,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • prawo jazdy kat. B.,
    • komunikatywność, pozytywna energia (uśmiech na twarzy mile widziany), otwartość na klienta,
    • podstawowa umiejętność pracy z komputerem, pocztą email, Excel, czasem Word.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę z załącznikiem prowizyjnym, który jest przyjazny i czytelny,
    • cele sprzedażowe miesięczne, które są realne opierające się tylko na produkcie kredytu gotówkowego - (u nas zasada SMART obowiązuje),
    • liczne benefity socjalne,
    • udział dla najlepszych w konferencjach sprzedażowych, licznych szkolenia,
    • narzędzia pracy - telefon, laptop, auto (dla pracowników placówki),
    • liczne konkursy, bonusy sprzedażowe,
    • wsparcie w postaci szkolenia wstępnego, oraz wsparcie indywidualne trenera sprzedaży i produktu,
    • możliwość rozwoju/awansu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.