Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Placówki Partnerskiej

Alior Bank Partner

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • wyniki sprzedażowe zespołu

  • organizowanie pracy placówki bankowej

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym – aktywne wsparcie i motywowanie zespołu

  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania Klientów Indywidualnych oraz firm

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych oraz minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym

  • bardzo dobrze znasz produkty oraz usługi bankowe

  • jesteś osobą komunikatywną i budujesz długofalowe relacje biznesowe

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)

To oferujemy

  • szkolenia wstępne i rozwojowe

  • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe

  • umowę o pracę

  • przyjazną atmosferę i ducha współpracy

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami