Oferta pracy

Kierownik placówki sprzedażowej

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą w tym planowanie, Przygotowywanie i składanie zamówień

  • Bieżące analizowanie i planowanie sprzedaży w placówce

  • Odpowiedzialność za rentowność lokalizacji i utrzymanie jej na oczekiwanym poziomie zgodnie z wytycznymi

  • Ustalanie celów sprzedażowych dla sprzedawców w filii i przedstawicieli handlowych

  • Regularna optymalizacja trasówek handlowców

  • Praca i rozwój z handlowcami w terenie

  • Rozwój sprzedaży, działania optymalizacyjne i zwiększające rentowność placówki;

  • Bezpośrednią współpracę z kluczowymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów

  • Rozliczanie utargów filii

  • Nadzór nad utrzymaniem technicznym i porządkowym placówki

  • Zarządzanie podległym zespołem, wsparcie, motywowanie, angażowanie i monitorowanie pracy;

  • Inicjowanie rozwiązań marketingowych, dbałość o wysoki poziom satysfakcji Klientów oraz monitoring działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i obsłudze Klienta na stanowisku kierowniczym

  • Doświadczenie w nawiązywaniu, budowaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami,

  • Otwartość w kontaktach interpersonalnych

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. "B"

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju i uczenia się od najlepszych w swojej branży

  • Ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi