Oferta pracy

Kierownik planowania produkcji i dyspozycji materiałowej

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołami planowania produkcji i dyspozycji materiałowej

  • nadzór nad czynnościami zwiazanymi z planowaniem i sterowaniem produkcja

  • nadzór nad czynnościami związanymi z dyspozycją materiałową i gospodarką materiałową, w tym analiza stanów magazynowych i braków materiałowych

  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami

  • nadzór nad zamówieniami materiałów okołoprodukcyjnych oraz materiałów do prototypów

  • odpowiedzialność za reklamacje jakościowymi / logistycznymi

  • wprowadzanie nowych produktów,

  • kontrola faktur za zakup materiałów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych.

  • współpraca i wsparcie innych działów (zakupów, logistyki wyrobów gotowych, zlecania transportu, odpraw celnych i innych)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe związane z logistyką, ekonomiczne lub techniczne

  • 5 lat doświadczenia na pokrewnym stanowisku dziale logistyki w firmach produkcyjnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego

  • znajomość systemu SAP

  • umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym

  • wysokie standardy etyczne

  • odpowiedzialność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań, siła przebicia, umiejętność działania w sytuacjach pod presją czasu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w 2021 roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 46 pracowników (a to nie koniec!)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :)

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji w ramach SmartLunch

  • dostęp do platformy MyBenefit

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Rozmowa on-line

4

Rozmowa na miejscu, w firmie

5

Decyzja i informacja zwrotna

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 300 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy