Oferta pracy

Kierownik Planowania

Antal Engineering & Operations

  • Świdnica, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Numer ref.: /130/10/2021/WM
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy zespołu,
  • Planowanie procesu produkcji, dążenie do zwiększenia jego wydajności oraz nadzór nad terminową realizacją,
  • Optymalizacja wskaźników stanów magazynowych i zapasów przy uwzględnieniu potrzeb klientów,
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji powierzonych obowiązków,
  • Prowadzenie dokumentacji, bieżąca analiza osiągniętych wyników i ich raportowanie,
  • Standaryzacja procesów oraz wdrażanie nowych rozwiązań.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Praktyka w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności znajomość Excel,
  • Znajomość systemu SAP,
  • Wysoki poziom samodzielności i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjna premia,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne