Logo Pracuj.pl

Kierownik prac konstrukcyjnych – budownictwo przemysłowe.

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu/przebiegu montażu.
  • Koordynacja i rozdział pracy grup montażowych.
  • Nadzór i dokonywanie odbiorów jakościowych zakresu konstrukcyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Wysokie kwalifikacje poparte doświadczeniem podczas realizacji remontów i inwestycji przemysłowych.
  • Praktyka w prowadzeniu nadzoru nad pracami konstrukcyjnymi w budownictwie przemysłowym.
  • Umiejętność organizacji, planowania przebiegu prac montażowych – tworzenie planu montażu.
  • Obsługa programów AutoCad i MS Office.
  • Dyspozycyjność – praca w delegacjach.
  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy.

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. działające w branży przemysłu hutniczego, energetycznego i chemicznego.

Kierownik prac konstrukcyjnych – budownictwo przemysłowe., Częstochowa