Logo Pracuj.pl

Kierownik Pracowni Kosmetologii

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Jerzego Bajana 3D

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników w strukturze rozproszonej (Gdańsk, Gdynia)
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Branży Badań Kosmetyków i Chemii Gospodarczej
  • Nadzór nad badaniami wykonywanymi w Pracowni (zgodność z procedurami, terminowość, kontrola błędów)
  • Nadzór i udział w pracach rozwojowych związanych z działalnością Pracowni
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem Pracowni (jakość, koszty, terminowość)
  • Wsparcie w kwestiach merytorycznych, organizacyjnych i rozwojowych
  • Udział w audytach
  • Optymalizację procesów skierowanych na wzrost efektywności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kosmetologia, biotechnologia lub pokrewne)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w laboratorium
  • Znajomość norm i metodyk badawczych, rozporządzeń i przepisów prawa;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne

Mile widziane

  • Mile widziana praca w obszarze Kosmetologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • pikniki rodzinne

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 800 osób.

Kierownik Pracowni Kosmetologii, Jerzego Bajana 3D, Gdańsk