Logo Pracuj.pl

Kierownik Pracowni Leku Cytostatycznego

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGOO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy w Pracowni Leku Cytostatycznego oraz opracowanie procedur wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem pracowni zgodnie ze standardami Farmacji Onkologicznej oraz z zasadami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP),
  • Uczestniczenie we wszystkich etapach czynności związanych z produkcją leków cytostatycznych m.in. postępowania przetargowe, kontrola nad właściwymi zamówieniami produktów leczniczych oraz wyrobów medycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne, prawo wykonywania zawodu farmaceuty,
  • Doświadczenie w pracy w Aptece Szpitalnej oraz Pracowni Leku Cytostatycznego,
  • Znajomość technik aseptycznych,
  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem,
  • Możliwość rozwoju,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wymiar czasu pracy: 7:35
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:05
  • Pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Kierownik Pracowni Leku Cytostatycznego, Warszawa