Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Procesów WMS

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

    Oferujemy:

    • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i złożone projekty,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę wśród grona ekspertów w swojej dziedzinie.

    Zadania:

    • Prowadzenie i koordynowanie projektów optymalizacji procesów w obszarze logistyki,
    • Zarządzanie zmianą,
    • Wsparcie kierowników z innych jednostek organizacji w identyfikacji potrzeb optymalizacji procesów,
    • Modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych,
    • Konfiguracja procesów w systemie informatycznym (w szczególności JDA Dispatcher WMS)
    • Analiza potrzeb biznesowych, funkcjonalnych oraz systemowych,
    • Bliska współpraca z działem IT oraz działami operacyjnymi w magazynach logistycznych,
    • Prowadzenie i koordynacja testów oraz szkoleń,
    • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji wdrożeniowej.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie związane z logistyką lub informatyką (ścisłe) - zamiennie z doświadczeniem,
    • Znajomość SQL/PLSQL (Oracle),
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
    • Praktyczna znajomość metodologii optymalizacji procesów (Six Sigma/Lean),
    • Znajomość JDA Dispatcher WMS lub innego systemu klasy WMS,
    • Doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych/optymalizacyjnych,
    • Umiejętność myślenia analitycznego i procesowego potwierdzona doświadczeniem zawodowym,
    • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
    • Umiejętność określania priorytetów zadań w dynamicznym środowisku pracy,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (dwa – trzy dni w tygodniu).
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r."
    bottom