Oferta pracy

Kierownik Procesu / Process Manager

Grupa FIEGE Polska

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za definiowanie i wdrażanie nowych procesów oraz nadzór nad projektami prowadzącymi do ciągłego doskonalenia procesów już istniejących

  • czynna współpraca z działem operacyjnym w celu osiągnięcia celów dotyczących wydajności, obniżenia kosztów, eliminowania błędów i zapewnienia wysokich standardów obsługi klienta

  • zarządzanie zespołem inżynierów procesu

  • zarządzanie projektami

  • wspieranie pionu operacyjnego w organizowaniu, doskonaleniu, optymalizacji i zarządzaniu procesami logistycznymi zachodzącymi na terenie Centrum Dystrybucyjnego

  • ciągłe doskonalenie wyników KPI poprzez wprowadzanie i rozwijanie metodologii Lean Management

  • nadzór nad przygotowywaniem i aktualizacją instrukcji stanowiskowych i procesowych

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne np. inżynieria produkcji, mechatronika itp.)

  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w firmach produkcyjnych i/lub logistycznych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

  • znajomość Lean Management, Six Sigma, 5S

  • wiedza z zakresu standaryzacji i ergonomii pracy

  • kreatywność i inicjowanie zmian

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz objęcia koordynacji nad nowymi projektami Fiege

  • swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój firmy

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali

  • kartę sportową/kartę kulturalną/dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

  • możliwość nauki i rozwoju (bezpłatne lekcje języka angielskiego, szkolenia w ramach Akademii Rozwoju FIEGE)

  • oraz inne, atrakcyjne benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karty przedpłacone

Poznaj FIEGE!

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne koło Bydgoszczy to kolejna inwestycja naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów. Możesz być częścią tego zespołu, ponieważ już wkrótce w rozpoczniemy działalność logistyczną na terenie centrum dystrybucyjnego, w którym zatrudnimy kilkaset osób.

Przewiń do profilu firmy