Oferta pracy

Kierownik procesu produkcyjnego

WIST PRO SP. Z O.O.O firmie

WIST PRO SP. Z O.O.

487

Krzywaczka (pow. myślenicki)

Wist Pro Sp. z o.o.

Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat. Tworzymy wyjątkowe produkty z metalu
(stojaki i regały ekspozycyjne, ekspozycje sklepowe, regały magazynowe, meble metalowe).

Zatrudniając się w WIST PRO, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • zarządzaniem działami produkcji oraz budowanie i doskonalenie sprawnego zespołu pracowników z jednoczesną pracą na stanowisku spawacz/ślusarz,
  • realizacja celów procesu produkcyjnego poprzez:
    • określanie planów produkcyjnych,
    • nadzór i prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
    • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego,
    • dbanie o terminową realizację zleceń produkcyjnych,
  • zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych i organizacyjnych,
  • proponowanie i wdrażanie działań udoskonalających zarówno w obszarze zarządzania, organizacji  produkcji jak i w obszarze realizacji zadań produkcyjnych,
  • przygotowywanie zestawień, analiz i raportów,
  • nadzór nad gospodarką magazynową i optymalne zarządzanie zapasami.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu średniej wielkości zespołem produkcyjnym w branży stalowej,
  • wiedza z zakresu procesów i metod zarządzania produkcją,
  • umiejętność planowania i organizowania produkcji oraz egzekwowania wyników,
  • orientacja na cel oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • odpowiedzialność, operatywność,
  • zdolności negocjacyjne, komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia.

Z naszej strony oferujemy:

  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
  • świetną atmosferę pracy,
  • miejsce pracy: Krzywaczka 487 (okol. Krakowa, Myślenic).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy