Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

SERWISTAL Sp. z o.o.O firmie

  • Augustów

    Augustów, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie procesów, tworzenie i wdrażanie planów usprawnień w celu osiągnięcia celów produkcyjnych

  • organizacja i kontrola procesu produkcyjnego,

  • przygotowanie i nadzór nad standardami operacyjnymi,

  • odpowiedzialność za osiąganie celów w zakresie: realizacji zleceń produkcyjnych w określonym czasie, efektywności pracowników, dostarczania jak najwyższej jakości wyrobów,

  • ciągłe doskonalenie w obszarach bezpieczeństwa, jakości, produktywności i kosztów wytwarzania,

  • proponowanie działań optymalizacyjnych procesu produkcji we współpracy z Działem Technologicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne,

  • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania procesem produkcji,

  • praktyka we wdrażaniu nowoczesnych systemów organizacji produkcji,

  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników produkcyjnych,

  • wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, budowaniu i koordynacji prac zespołów projektowych,

  • umiejętności komunikacyjne, które pozwolą na pracę z ludźmi z każdego szczebla w strukturze firmy.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i koncepcji,

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

SERWISTAL Sp. z o.o.

Jesteśmy największym, niezależnym serwisem stalowym w Polsce, liderem wśród firm rodzinnych w woj. warmińsko-mazurskim, zatrudniamy ponad 280 osób i mamy 20 letnie doświadczenie.

Nie zwlekaj dołącz do Naszego STALOWEGO zespołu!

Zgłoś się do Nas, z chęcią opowiemy Ci więcej o naszej firmie i zakresie Twoich obowiązków.

Miejsce pracy: Ełk

Przewiń do profilu firmy