Oferta pracy

Kierownik produkcji Automotive

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.O firmie

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

AWECO POLSKA APPLIANCE Sp. z o.o.

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych oraz udział w ich przygotowywaniu

  • odpowiedzialność za jakość i terminowość dostarczanej produkcji oraz ich egzekwowanie, ciągła praca nad rozwiązywaniem problemów jakościowych

  • codzienna praca zgodna ze wskaźnikami produkcyjnymi i raportowanie ich przełożonemu

  • współudział w planowaniu bieżących procesów technologicznych, jak i produkcji nowych produktów

  • czynne uczestnictwo w projektach, warsztatach Lean i Obeya Room

  • ciągły rozwój działu zgodnie z metodologią Lean Manufacturing

  • organizacja pracy i zarządzanie zespołem w wyznaczonym obszarze produkcji

  • wspieranie, wzmacnianie i ciągły rozwój podległego zespołu

  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami wspierającymi

  • podejmowanie inicjatyw i poszukiwanie optymalizacji

  • realizacja wyznaczonych KPI

  • coroczne budżetowanie projektów racjonalizatorskich, inwestycji odtworzeniowych, napraw, szkoleń i odpowiedzialność za realizację budżetu działu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive

  • znajomość standardów przemysłu motoryzacyjnego zgodnie z normą IATF w odniesieniu do procesów produkcyjnych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • ugruntowane kompetencje menedżerskie

  • orientacja na współpracę

  • terminowość i orientacja na pozytywny wynik organizacji

  • znajomość wpływu kosztów zmiennych działu na P&L (rachunek zysku i strat przedsiębiorstwa)

  • praca zgodna ze standardami IATF oraz Lean Manufacturing

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach

  • udział w rozwoju standardów w organizacji

  • przyjazną atmosferę

  • możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń- ubezpieczenie grupowe, premia frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, bonus świąteczny, MultiSport

Sanhua Aweco jest częścią Grupy SANHUA, światowego lidera systemów AGD, motoryzacji i klimatyzacji, zatrudniającego 20.000 pracowników na całym świecie. Produkowane przez nas systemy można odnaleźć w niemal każdym urządzeniu gospodarstwa domowego (pralki, zmywarki, ekspresy do kawy), klimatyzatorze, jak również w co czwartym, nowo wyprodukowanym samochodzie na świecie.

Przewiń do profilu firmy