Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

BURGAFLEX sp. z o.o.

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad funkcjonowaniem wydziału produkcyjnego według standardów,

  • kompleksowe zarządzanie procesem oraz zapewnienie ciągłości produkcyjnej oraz jakości,

  • opracowywanie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji,

  • zarządzanie zespołem poprzez delegowanie, stawianie celów oraz motywowanie,

  • odpowiedzialność za ciągłą optymalizację działań produkcyjnych,

  • nadzór nad audytami potwierdzającymi zgodność względem wypracowanych i zatwierdzonych standardów,

  • zapewnianie realizacji wymaganego poziomu wskaźników KPI,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych według filozofii Lean Manufacturing,

  • dbałość o rozwój kompetencji i umiejętności własnych oraz podległego zespołu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną swobodną komunikację

  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

  • umiejętność komunikowania się z pracownikami (motywowanie, udzielanie konstruktywnej informacji zwrotnej, zarządzanie konfliktem),

  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników,

  • umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji,

  • silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów

  • Znajomość Comarch ERP XL bądź innego oprogramowania klasy ERP mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia

  • Dodatkowy pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe,

O nas