Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

TMK PROJEKT S.C. TOMASZ PALIWODA, MARIUSZ WNOROWSKIO firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją produkcji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram

  • nadzór i koordynacja prac pracowników, oraz nadzorowanie terminowości i jakości prowadzonych przez nich prac

  • koordynacja zamówień materiałów budowlanych oraz weryfikowanie zapotrzebowania na materiały budowlane

  • raportowanie przebiegu procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • umiejętność pracy w zespole

TMK PROJEKT S.C. TOMASZ PALIWODA, MARIUSZ WNOROWSKI

Firma TMK Projekt specjalizująca się w produkcji i montażu konstrukcji GRG (odlew gipsowy zbrojony włóknem szklanym) ogłasza nabór na stanowisko : KIEROWNIK PRODUKCJI.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 w Michałowie.

Zapewniamy dojazd z Białegostoku.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV.

Rekrutacja trwa do 23.04.2021.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się 26.04.2021.

Przewiń do profilu firmy