Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

Multi Packaging Solutions Bialystok, Grupa WestRockO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie obszarem produkcyjnym
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Organizacja i usprawnienia procesu pod kątem poprawy efektywności, ciągłego doskonalenia oraz orientacji na wyniki jakościowe, ilościowe oraz kosztowe
  • Balansowanie procesów, czasu przezbrojeń maszyn oraz redukcja Lead Time-u
  • Kontrola kosztów produkcji i wprowadzanie inicjatyw oszczędnościowych
  • Kierowanie podległym zespołem, motywowanie i wspieranie rozwoju umiejętności pracowników
  • Efektywna, bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • Inicjowanie i prowadzenie działań usprawniających proces produkcyjny z obszaru Continuous Improvement
  • Raportowanie wskaźników produkcyjnych
  • Nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP oraz zaangażowanie w budowanie kultury bezpiecznej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie menedżerskie w obszarze produkcyjnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu zarządzania produkcji, głównie z obszaru balansowania i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Umiejętność ustawiania procesu produkcyjnego przy dużej zmienności produktowej
  • Silne zorientowanie na realizację celów
  • Umiejętności analityczne i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętności z zakresu zarządzania i motywowania zespołu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu MS Excel

To oferujemy

  • Profesjonalne przeszkolenie stanowiskowe do wykonywania zadań
  • Szkolenia technologiczne dot. procesów poligraficznych
  • Otwarta ścieżka rozwoju zawodowego
  • Pakiety prywatnej opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie od NW
  • Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę
  • Karta sportowa
  • Wsparcie socjalne pracowników
  • Wyższy dodatek do pracy w nocy
  • Możliwość realizacji międzynarodowych projektów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Kierownik Produkcji, Białystok