Kierownik Produkcji

  • Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Kierownik
  • Pełny etat
  • 2019-08-07
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2019-09-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • odpowiedzialność za optymalizację procesów produkcyjnych oraz koszty produkcji,
    • planowanie i kontrola jakości oraz terminowości realizowanych zadań,
    • kierowanie i koordynowanie przebiegu realizacji zadań produkcyjnych, w Zakładzie Produkcji Domów prefabrykowanym w konstrukcji drewnianej,
    • nadzór i kontrola procesu produkcyjnego,
    • nadzór nad zachowaniem standardów jakości oraz BHP,
    • efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość MS Office oraz aplikacji związanych z procesem planowania i sterowania produkcją,
    • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
    • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i podległych pracowników,
    • innowacyjne podejście do procesu produkcji,
    • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.