Oferta pracy

Kierownik Produkcji

Gigroup - PL

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kierownik / Koordynator

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Zarządzanie produkcją to Twoja praca i pasja? Praca w branży spożywczej to interesujący Cię kierunek? Jeśli tak, zaaplikuj, ponieważ szukamy obecnie dla naszego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Kierownik ProdukcjiNumer ref.: 5215

Zakres zadań:

  • przygotowywanie planów produkcyjnych i nadzór nad ich realizacją
  • zarządzanie podległym teamem produkcyjnym - około 30 osób
  • nadzór nad jakością i zgodnością ze standardami produkcyjnymi
  • planowanie i realizacja założeń budżetowych
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • doświadczenie w tworzeniu i egzekwowaniu planów produkcyjnych
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem i rozwiązywania problemów personalnych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży piekarniczej
  • atrakcyjny system premiowy

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Ogłoszenie archiwalne