Kierownik Produkcji

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.O firmie

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.

LG 1a

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Chem Wrocław Energy jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Dołącz do nas i rozwijaj się w międzynarodowym środowisku pracując jako:
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w międzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie realizacji założonego poziomu celów oraz wskaźników biznesowych przyporządkowanych do powierzonego obszaru.
  • Zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności produkcji.
  • Zarządzanie, współpraca i nadzór nad pracą podległych pracowników (150 – 300 osób).
  • Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych (optymalizacja procesów produkcji).
  • Tworzenie kierunków działania i wyznaczanie celów na poziomie zespołu, wprowadzanie i koordynacja niestandardowych działań usprawniających.
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności pracy działu (komunikacja wewnętrzna, motywacja itp.).
  • Zarządzanie budżetem działowym z uwzględnieniem optymalizacji kosztów.
  • Nadzór nad tworzeniem i wdrożeniem procedur firmowych.
  • Podejmowanie działań mających na celu zminimalizowanie strat produkcyjnych.
  • Prowadzenie projektów w oparciu o Lean Manufacturing jako leader oraz propagowanie ich wewnątrz organizacji.
  • Udział w projektach wdrożeniowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży Automotive lub przemysłowym.
  • Zdolności przywódcze pozwalające na zarządzanie zespołem powyżej 100 pracowników.
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników produkcji.
  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Znajomość systemów produkcji; m.in.: (GMES, QMS).
  • Pozytywne podejście, nastawienie na współpracę zespołową, komunikatywność i otwartość.
  • Wysoką świadomość wymogu przestrzegania zasad bezpieczeństwa na dziale produkcyjnym.
  • Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, wysoka odpowiedzialność i determinacja w realizacji celów i zadań.

CV prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy