Logo Pracuj.pl

Kierownik Produkcji

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)
    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją dziennych i okresowych planów produkcji.
  • Realizacja KPI.
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcji w tym kadry produkcyjnej, kierowniczej, inżynierów (150-500 osób).
  • Dbałość o efektywność wykorzystania zasobów pracowniczych, technicznych i materiałowych (optymalizacja procesów produkcji).
  • Tworzenie kierunków działania i wyznaczanie celów na poziomie zespołu, wprowadzanie i koordynacja niestandardowych działań usprawniających.
  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności pracy działu (komunikacja wewnętrzna, motywacja itp.).
  • Zarządzanie budżetem działowym z uwzględnieniem optymalizacji kosztów.
  • Nadzór nad tworzeniem i wdrożeniem procedur firmowych.
  • Podejmowanie działań mających na celu zminimalizowanie strat produkcyjnych.
  • Prowadzenie projektów w oparciu o Lean Manufacturing jako leader oraz propagowanie ich wewnątrz organizacji.
  • Udział w projektach wdrożeniowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim w międzynarodowej firmie produkcyjnej (atutem będzie doświadczenie w branży automotive).
  • Zdolności przywódcze pozwalające na zarządzanie zespołem powyżej 100 pracowników.
  • Umiejętność zarządzania projektami.
  • Umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych.
  • Znajomość standardów jakościowych IATF 16494 and VDA 6.3.
  • Znajomość Lean manufacturing; VDA,TPM, obsługa ERP, MS Office; obsługa SAP mile widziana.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, niezależność, dyspozycyjność, asertywność, proaktywna postawa.
  • Umiejętność metodologicznego podejścia do pracy i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność pracy pod presja czasu i stresu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, gdzie wspólnie tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Premia za realizację założonych celów.
  • Pakiet relokacyjny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Kierownik Produkcji, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)