Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zostań Kierownikiem Produkcji w naszym zakładzie w Biskupcu!

    Zatrudniamy 8,000 pracowników w 17 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Nie szukamy tylko pracowników, szukamy ludzi, którzy podzielą nasze wartości.

    Wymagania:

    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Wysokie umiejętności organizacyjne
    • Praktyczne podejśćie do wykonywanych zadań
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
    • Gotowość do podróży służbowych poza granicami kraju w celu odbycia szkoleń

    Obowiązki:

    • Koordynacja całego procesu produkcyjnego zgodnie z planem produkcji i wymaganymi standardami jakości
    • Planowanie zapotrzebowania na wymagane surowce i materiały oraz składanie zamówień do działów zakupów
    • Planowanie regularnych przeglądów w zakresie utrzymania ruchu
    • Kontrola jakości całego procesu oraz gotowego produktu. Podejmowanie natychmiastowych działań w przypadku niezgodności z normami jakości
    • Optymalizacja procesu produkcji
    • Przygotowywanie raportów i sprawozdań
    • Zarządzanie personelem (relacje pracownicze, oceny, szkolenia, rozwój)

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy