Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik produkcji

VALO FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kwiatkowskiego 9, Boguchwała
    Boguchwała, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

VALO FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kwiatkowskiego 9

Boguchwała

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie obszaru produkcji i magazynu (realizacja planu produkcyjnego, technologia, utrzymanie ruchu, cele, stan magazynów, wysyłki, odbiory części)

  • Nadzorowanie prawidłowości procesów produkcyjnych i zapewnienie dokumentacji jakościowej uwierzytelniającej ich prawidłową realizację

  • Nadzorowanie pracy pracowników, rozliczenie czasu pracy, szkolenie pracowników, dopuszczanie pracowników do pracy

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracowników i stosowanie zasad BHP

  • Optymalizacja procesów w podległym obszarze i ich analiza oraz wprowadzanie działań korygujących

  • Nadzorowanie znakowania, dopuszczanie opakowań do produkcji

  • Bieżące planowanie produkcji

  • Bieżące nadzorowanie przestrzegania procedur, instrukcji, standardów technologicznych i jakościowych

  • Przygotowywanie i udział we wszelkiego rodzaju audytach jakościowych

  • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane spożywcze lub techniczne

  • Doświadczenie w produkcji branży spożywczej min. 5 lat, w tym min. 2 lata na stanowisku kierowniczym

  • Dobra organizacja pracy własnej, zdolność do podejmowania decyzji i umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi wraz z delegowaniem zadań podwładnym

  • Chęć do nauki i poszerzania wiedzy z zakresu produkcji spożywczej

  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • Książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej ze 100% polskim kapitałem

  • Możliwość rozwoju osobistego i szereg wyzwań zawodowych

  • Atmosferę pracy opartą na partnerstwie, otwartości i zaufaniu

  • Szereg benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę sportową)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

W Valo Food tworzymy żywność jutra, która pozytywnie wpływa na organizm. Ma organiczny, naturalny skład. Dzięki naszym przyprawom dania nie tylko lepiej smakują, ale zdrowe jedzenie staje się jeszcze przyjemniejsze. Sięgnij po codzienną porcję zdrowia.

Przewiń do profilu firmy