Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

SACHERO firmie

  • Ekonomiczna 6
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

SACHER

Ekonomiczna 6

Bolesławiec

www.sacher.com.pl

Sacher s.c. jest firmą stawiającą na ciągły rozwój, zarówno pod kątem oferty, zaplecza produkcyjnego jak i działu kadr. Jako pracodawcy dbamy o ciągły rozwój naszych specjalistów. Od lat budujemy stabilny, świadomy swojej wiedzy i umiejętności zespół, który ze względu na poszerzanie zasięgu świadczonych przez nas usług pragniemy nieustannie poszerzać. Praca w naszej firmie gwarantuje rozwój oraz zapewnia możliwość nabywania nowych umiejętności i zdobywania coraz to większego doświadczenia.

Zakres obowiązków :

  • Kierowanie około 30 osobowym działem CNC - obróbka CNC
  • Organizacja pracy działu i kierowanie procesem produkcji
  • Odpowiedzialność za jakość i terminy dostaw
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy oraz bezpieczeństwo procesów
  • Doskonalenie i podnoszenie standardów pracy i procesów
  • Współpraca z innymi działami

Wymagamy :

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w kierowaniu co najmniej 20 osobowym działem produkcyjnym.
  • Znajomość maszyn CNC i obróbki metali
  • Znajomość branży
  • Kompetencje menadżerskie w tym bardzo dobre zdolności komunikacyjne i adaptacyjne
  • Zdolności organizacyjne, nastawienie na wynik, umiejętność pracy pod presją
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, doświadczenie w obsłudze systemów ERP

Oczekujemy od Ciebie przede wszystkim zaangażowania i chęci doskonalenia swoich umiejętności. Dużym atutem będzie wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Ważna jest dla nas wewnętrzna motywacja naszych pracowników, którzy chcą pracować na sukces swój i całego zespołu.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pełna wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu i w miłej atmosferze
  • Multisport, ubezpieczenia grupowe

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne