Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji – branża mięsna

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie linią przetwórstwa mięsa drobiowego

  • Planowanie i analiza zamówienie produkcyjnych

  • Zarządzanie surowcem

  • Zarządzanie parkiem maszynowym pod kątem planowanych serwisów i remontów

  • Zarządzanie podległym personelem pod kątem organizacyjnym i kadrowym

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego

  • Optymalizacja procesu produkcji oraz realizowanych norm

  • Kreowanie rozwiązań

  • Wyjaśnienie ewentualnych problemów i niezgodności

  • Dbałość o bezpieczeństwo oraz przepisy BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczeni w pracy na stanowisku kierowniczym w branży spożywczej

  • Doświadczenie w zarzadzaniu personelem o zróżnicowanym stopniu doświadczenia

  • Doświadczenie w pracy z często zmiana produkcji seryjnych

  • Doświadczenie w pracy o dużej dynamice

  • Umiejętność samodzielnego kreowania rozwiązań

  • Systematyczność i konsekwencja w wykonywaniu zamierzonych celów

  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń

  • znajomość systemów HACCP

  • obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • rozwój zawodowy i szkolenia

  • możliwość współdecydowania o kierunku rozwoju działu

Sanpro Synergy to zespół ludzi zajmujących się outsourcingiem usług HR w obszarze przemysłu, logistyki dla branży spożywczej proponując naszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management

Przewiń do profilu firmy