Oferta pracy

Kierownik Produkcji - Branża Stalowa

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta przyczep samochodowych oraz zabudów pojazdów z ponad 20-letnim doświadczeniem, poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownika Produkcji.

Siedziba firmy: okolice Kluczborka

Rekrutację prowadzi ILLUSTRO Doradztwo S.C. - firma z sukcesem rekrutująca specjalistów od ponad 15 lat.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem zyskują:

• pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie przez nas rozpatrzona

• stały kontakt z rekruterem, który odpowie na Twoje pytania i będzie wsparciem na każdym etapie rekrutacji

• dostęp do innych ofert pracy od najlepszych pracodawców

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zaaplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zakładem produkcyjnym

  • Zarzadzanie ok. 20-osobowym zespołem (m.in. alokacja pracowników do odpowiednich stanowisk pracy, rozwój kompetencji pracowników, rozwiązywanie problemów)

  • Nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych

  • Bieżące utrzymanie produkcji

  • Bieżące utrzymanie maszyn i urządzeń

  • Podejmowanie działań eliminujący zakłócenia w realizacji planu produkcyjnego

  • Realizacja założonych celów

  • Audytowanie wykonywania pracy zgodnie ze standardem

  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych

  • Przestrzeganie oraz egzekwowanie od swojego zespołu przestrzegania przepisów BHP, POPŻ, instrukcji i standardów firmy

  • Inicjonowanie działań zmierzających do ulepszenia technologii oraz cyklu produkcyjnego

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu zespołem produkcyjnym lub doświadczenie na stanowisku technologa

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane - inżynieria produkcji)

  • Umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi oraz kapitałem ludzkim

  • Umiejętność analitycznego myślenia i planowania, bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze współpracownikami

  • Znajomość branży konstrukcji metalowych/stalowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i wiedzy pracownika

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Dofinansowanie pakietu sportowej

  • Dofinansowanie pakietu medycznego

  • Samochód służbowy

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Udział w szkoleniach pozwalających zdobyć dodatkowe kwalifikacje

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i niekorporacyjnym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Sandra Samsel, tel. 574 474 789

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy