Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Produkcji

  • Brzeg, opolskie
  • Kierownik
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Brzeg
    Nr ref:(KP 06/19)

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za i kierowanie wszystkimi  działami produkcyjnymi w firmie.
    • Nadzór nad realizacją produkcji zgodnie z założeniami jakościowymi i terminowymi.
    • Optymalizacja produkcji.
    • Współpraca z innymi działami przy planowaniu i opracowywaniu procesów produkcji.
    • Wdrażanie działań wynikających z audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
    • Wspieranie kierowników zespołu.
    • Zapewnienie utrzymania jakości i ciągłej optymalizacji procesów w celu uzyskania optymalnego wykorzystania urządzeń i odpowiedniej pod kątem kosztów, jakości i terminu dostawy zleceń klientów.
    • Współpraca z działem kadr w zakresie rozwoju liderów zespołów i pracowników i ustalaniu działań szkoleniowych.
    • Udział w spotkaniach kwartalnych, targach, spotkaniach z klientami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata. (Najlepiej zakłady produkcyjne zajmujące się obróbką metalu lub obróbką CNC)
    • Gotowość do dokształcania się, szczególnie w zakresie oprogramowania ERP i sterowania produkcją. (Mile widziane doświadczenie z systemami ERP)
    • Umiejętność myślenia analitycznego.
    • Wysokie kompetencje społeczne.
    • Znajomość j.niemieckiego na poziomie min. B2-C1
    • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1-B2

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie+premie
    • Liczne świadczenia urlopowe, świąteczne.
    • Umowę o pracę.
    • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

    Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.