Oferta pracy

Kierownik Produkcji

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 10d, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Przemysłowa 10d

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planu produkcji i podejmowanie koniecznych działań operacyjnych w celu jego realizacji

  • zarządzanie podległym zespołem produkcji, nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników zasad bezpieczeństwa, edukowanie pracowników i propagowanie zasad bezpiecznej pracy

  • utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym, terminowe przeprowadzanie wszelkich wymaganych przeglądów i badań

  • nadzór nad zaopatrzeniem w materiały, narzędzia, środki produkcji i usługi niezbędne do prawidłowego funkcjonowanie zakładu

  • współpracę z pozostałymi zespołami w celu realizacji planów produkcyjnych

  • sporządzanie raportów i zestawień

  • współdziałanie przy organizacji transportu materiału

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży złomowej, produkcyjnej

  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym – 2 lata i więcej

  • szukasz stałej i stabilnej pracy na jedną zmianę

  • dbasz w każdej sytuacji o bezpieczeństwo swoje i innych

  • uczciwość, pracowitość i pozytywne nastawienie to Twoje główne cechy

  • znasz podstawowe narzędzia Lean Management i z nich korzystasz

  • umiesz przygotowywać analizy, kalkulacje, raporty

  • sprawnie posługujesz się programami MS Office (Excel, Outlook)

To oferujemy

  • Umowa o pracę, terminowe wynagrodzenie oraz nagrody

  • Profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Szkolenia rozwojowe i kursy zawodowe finansowane przez firmę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne