Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Produkcji

InventionBio S. A.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonego planu produkcyjnego, koordynacja działań

  • Kontrolowanie i minimalizowanie kosztów produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości

  • Zarządzanie systemami jakości i bezpieczeństwa

  • Sporządzanie raportów oraz analiz z przebiegu produkcji, ewentualnych nieprawidłowości i wprowadzonych zmian

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych

  • Komunikacja z innymi działami firmy

  • Rozwiazywanie nie tylko problemów technicznych, ale także personalnych

  • Nadzorowanie i instruuje nowych pracowników

  • Koordynacja wdrożenia nowych produktów

Nasze wymagania

  • Analityczny sposób myślenie z wysokim poczuciem odpowiedzialności za wykonywane działania

  • Umiejętności manualne - obsługa urządzeń technicznych oraz pomiarowych

  • Umiejętności doboru i optymalizacji parametrów procesu

  • Czytanie dokumentacji technicznej

  • Dokładność i precyzję w działaniu - samoorganizacja pracy

  • Motywację do pracy, samokształcenia, uzupełnienia kwalifikacji

Mile widziane

  • Znajomość procesów biotechnologicznych oraz posiadającej uprawnienia obsługi urządzeń podlegających dozorowi technicznemu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Pracę na unikatowej w skali światowej linii biotechnologicznej oraz nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym

  • Szkolenia zawodowe, możliwość rozwoju

  • Realizacja pionierskich projektów

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów ze środowiska naukowego i przemysłowego

InventionBio S.A. obok OnlyBio.Life S.A. jest gałęzią grupy kapitałowej HubTech S.A.

Działalność R&D skupiona jest na produkcji wysoce zaawansowanych komponentów do produkcji kosmetyków, które są efektem wieloletnich badań w konsorcjach z jednostkami naukowymi.

Dbamy o ekologię i działamy na rzecz środowiska produkując aktywne surowce kosmetyczne w oparciu o technologię circular economy i green chemistry w jedynej na świecie rafinerii biotechnologicznej.

Przewiń do profilu firmy